• https://www.facebook.com/proseste/
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905462664844
  • https://www.instagram.com/?hl=tr

Proses Yeminli Tercüme Bürosu NOTER YEMİNLİ TERCÜME HİZMETLERİ - 0312 418 00 82 

Ankara Noter Onaylı TercümeNoter tasdikli tercüme 
gerektiren resmi belgeleriniz yeminli tercümanlarımız tarafından titizlik ve hassaslıkla tercüme edilerek, istediğiniz sürede tarafınıza teslim edilmektedir. Belgenizin yeminli tercümesini tamamlandıktan sonra, dilerseniz firmamızın bağlı bulunduğu noterlik aracılığıyla tasdik işlemini sizin adınıza yaptırmaktayız. Böylece belgeleriniz yurtiçi ve yurtdışında tüm resmi kurumlarda kullanılmak üzere geçerli hale gelecektir.

Notelikler, yeminli tercüme yapılan belgenin altında yeminli tercüman kaşesi ve tercüman imzası olduğu takdirde belgenizi onaylamaktadır. Birçok ülkenin vize başvurusunda sizlerden istenmekte olan yeminli tercüme hizmetimizin yanı sıra, noter tasdikli tercüme ve apostil işlemlerini de sizler için takip etmekteyiz.
Firmamız, Ankara'da noter onaylı tercüme hizmeti vererek belgenizin noter onay işlemini de adınıza yaptırabilmektedir. 

Noter Onaylı Tercüme Yaptırmak İstiyorum, Nasıl Bir Yol İzlemeliyim?

Firmamızın sağladığı kolaylıklar sayesinde, Türkiye'nin her yerinden evinizden çıkmadan noter onaylı tercüme hizmeti almanız mümkündür. Bunun için mail adreslerimize veya whatsapp numaramıza tercüme edilecek olan belgeyi iletebilirsiniz. Bu şekilde biz belgenizin tercümesini, akabinde noter tasdikini de gerçekleştirip noter tasdikli tercüme yapılan belgelerinizi dilediğiniz adrese kargo ile iletebiliriz.


Hangi Belgelere Noter Onayı Yaptırmak Gerekir?

Belgenize yeminli tercüme yapıldıktan sonra noter tasdiki gerekip gerekmediği, vereceğiniz kuruma, belgeyi o kuruma hangi amaçla vereceğinize, büyükelçiliklere vs. gibi durumlara bağlı olarak değişmektedir. Bazı elçilikler sadece yeminli tercümeyi yeterli bulurken, bazı elçilikler noter onayının yanı sıra, apostil onayı ve Dışişleri Bakanlığı onayı dahi istemektedirler. 


Noter Onaylı Tercüme Ücretleri Ne Kadardır? 

Noter onaylı tercüme
 hizmetimizde indirimli tercüme ücretlerimiz devam etmektedir. Noter onay ücretleri noterlikler tarafından belirlemektedir. Türkiye çapındaki tüm noterliklerde noter onay ücreti standarttır. Diploma, pasaport, ehliyet v.b. gibi standart, tercümesi yarım sayfayı aşmayan, Yeminli tercüman tarafından tercümesi yapılmış belgeler için 2019 noter tasdik ücreti 88 TL'dir. 

Noter onaylı tercüme hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, diğer web sitemizi ziyaret edebilirsiniz: https://prosestercume.com/